Seçil Erzan

Fatih Terim'in avukatlarından açıklama: "Fatih Terim Fonu diye bir tespit yok"
Fatih Terim'in avukatlarından açıklama: "Fatih Terim Fonu diye bir tespit yok" Aralarında futbolcuların da bulunduğu 18 kişinin milyonlarca dolar dolandırılması olayında adı geçen ünlü teknik direktör Fatih Terim'in avukatları konuyla ilgili yazılı açıklama yaptı.
Seçil Erzan'ın ifadelerindeki AKP'li Nuri Köşkdere istifa etti
Seçil Erzan'ın ifadelerindeki AKP'li Nuri Köşkdere istifa etti Fon dolandırıcılığı davasında tutuklanan banka müdürü Seçil Erzan'ın ifadelerinde adı geçen AKP'li Nuri Köşkdere, partisinden ve görevinden istifa etti.
Bankacı Seçil Erzan'ın yeni ses kaydında neler var?
Bankacı Seçil Erzan'ın yeni ses kaydında neler var? Bankacı Seçil Erzan'a en fazla para kaptıran isim olan Galatasaraylı eski futbolcu Arda Turan'ın yeni bir ses kaydı ortaya çıktı. Seçil Erzan ve para alışverişlerinde kurye olarak kullandığı çekirdek kadrosunun dava dosyasındaki görüntülerine de ulaşıldı.
Cüneyt Demir: "Seçil Erzan'ın korktuğu kişi ben değilim"
Cüneyt Demir: "Seçil Erzan'ın korktuğu kişi ben değilim" Ünlü futbolcuları dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan banka müdürü Seçil Erzan'ın, "Korkuyorum, kesinlikle ismini veremem" dediği kişi olduğu öne sürülen Cüneyt Demir'den açıklama geldi.
Farah Zeynep Abdullah'ın 'Kızılcık Şerbeti'nden aldığı ücret ortaya çıktı!
Farah Zeynep Abdullah'ın 'Kızılcık Şerbeti'nden aldığı ücret ortaya çıktı! Farah Zeynep Abdullah ‘Bihter’in ardından ‘Dilruba’ oldu ve takipçilerine "Hayırlı cumalar" diledi.
Fon dolandırıcılığı görüntülerindeki operasyon müdürü: "Bilmeden imzaladım"
Fon dolandırıcılığı görüntülerindeki operasyon müdürü: "Bilmeden imzaladım" Aralarında ünlü futbolcuların da bulunduğu çok sayıda kişiyi, etkileyen fon dolandırıcılığında, banka şubesinin operasyon müdürü Asiye Öztürk, soruşturma aşamasında verdiği ifadede, içeriğini bilmeden bazı belgeleri imzaladığını anlattı. Seçil Erzan'ın aceleci bir tavırla geldiğini söyledi.
Seçil Erzan’ın "Korkuyorum" dediği isim belli oldu
Seçil Erzan’ın "Korkuyorum" dediği isim belli oldu Gazeteci Dinçer Gökçe, bir çok kişiyi dolandırdığı iddia edilen Seçil Erzan‘ın, ifadesinde korktuğu için ismini vermek istemediği kişinin Cüneyt Demir olduğunu söyledi.