Seçil Erzan

Seçil Erzan'ın birlikte senet imzaladığını söylediği Moci'nin fotoğrafı dosyada
Seçil Erzan'ın birlikte senet imzaladığını söylediği Moci'nin fotoğrafı dosyada Bankacı Seçil Erzan'ı, tehdit ederek videosunu çektiği ileri sürülen üniversite arkadaşının eşi Mojtaba Hakani'nin bankaya giriş ve çıkışına ilişkin fotoğrafı tespit edildi.
'Fon vurgunu' davasında Semih Kaya'ya zorla getirme kararı
'Fon vurgunu' davasında Semih Kaya'ya zorla getirme kararı Aralarında spor dünyasının ünlü isimleri Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ve Selçuk İnan'ın da bulunduğu 18 mağdurun dolandırılmasına ilişkin davada mahkemenin ara kararında, eski futbolcu Semih Kaya'nın tanık sıfatıyla zorla getirilmesine karar verdiği ortaya çıktı.
Seçil Erzan ve Nazlı Can'ın çocukluklarının geçtiği mahallede sessizlik hakim
Seçil Erzan ve Nazlı Can'ın çocukluklarının geçtiği mahallede sessizlik hakim Futbolcuları dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan Seçil Erzan ile 'çantacısı' olduğu iddia edilen Nazlı Can'ın çocukluklarının geçtiği Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesi Yanıkağıl Mahallesi'nde olayın şaşkınlığı yaşanıyor.
Tefeciler, Seçil Erzan'ı böyle tehdit etmiş! Boş araziye götürüp video çektiler
Tefeciler, Seçil Erzan'ı böyle tehdit etmiş! Boş araziye götürüp video çektiler Aralarında Arda Turan, Fernando Muslera ve Emre Belözoğlu'nda bulunduğu futbol dünyasının ünlü simalarını kumpasına düşürerek "Fatih Terim Fonu" ile milyonlarca dolarlık vurgun yapan bankacı Seçil Erzan'ın tehdit edildiği görüntüler ortaya çıktı.
Arda Turan'dan Seçil Erzan açıklaması: "Tek kelime"
Arda Turan'dan Seçil Erzan açıklaması: "Tek kelime" Eyüpspor Teknik Direktörü Arda Turan, bankacı Seçil Erzan tarafından dolandırıldığı haberleri sonrası ilk kez açıklama yaptı.
Fatih Terim'in avukatı Candaş Gürol'un 'ayrılık' sırrı!
Fatih Terim'in avukatı Candaş Gürol'un 'ayrılık' sırrı! Banka müdürü Seçil Erzan'ın Göktürk'teki Lotus projesinde 100 bin dolar (yaklaşık 3 milyon TL) kapora yaktığı, 330 bin lira ev kirasını ise ödemediği ortaya çıktı. Proje sahibi ünlü mimar Hakan Kıran ile davalık olan Seçil Erzan'ın avukatı ise eski sevgilisi Candaş Gürol'dan başkası değildi...
Seçil Erzan'ın saadet zinciri Tekirdağ'ın Yanıkağıl Köyü'nü de yaktı
Seçil Erzan'ın saadet zinciri Tekirdağ'ın Yanıkağıl Köyü'nü de yaktı Banka müdürü Seçil Erzan'ın saadet zinciri, sadece milyon dolarlık transfer paralarını kaptıran futbolcuları değil, Tekirdağ'ın Yanıkağıl Köyü'nü de yaktı; tarla ve traktör paraları buhar oldu.