Seda Sayan

Hıncal Uluç'tan Seda Sayan'a salvo: "Sende yüz yok..."
Hıncal Uluç'tan Seda Sayan'a salvo: "Sende yüz yok..." Songül Karlı, Lerzan Mutlu, Onur Büyüktopçu, Fatih Ürek ve son olarak Demet Akalın ve Alişan'ın yollarına taş koyup, işlerine engel olmakla itham edilen şarkıcı Seda Sayan, "Ben kimsenin ekmek parası ile oynamadım" açıklamasında bulunmuştu.
Lerzan Mutlu'nun Pinokyo'lu paylaşımına Demet Akalın'dan beğeni
Lerzan Mutlu'nun Pinokyo'lu paylaşımına Demet Akalın'dan beğeni Demet Akalın'ın, Alişan ile birlikte sunduğu sabah programının Seda Sayan nedeniyle bittiği iddia edildi. Çıkan haberler sonrasında Sayan, "Ben kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam da..." şeklinde konuştu.
Seda Sayan'dan Demet Akalın'a videolu yanıt
Seda Sayan'dan Demet Akalın'a videolu yanıt Demet Akalın'ın, Alişan ile birlikte sunduğu sabah programının Seda Sayan nedeniyle bittiği iddia edildi. Çıkan haberler sonrasında Sayan, "Ben kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam da..." şeklinde konuştu.
Demet Akalın'dan Seda Sayan'a veryansın
Demet Akalın'dan Seda Sayan'a veryansın Demet Akalın'ın, Alişan ile birlikte sunduğu sabah programının Seda Sayan nedeniyle bittiği iddia edildi.
Sedat Peker'e yakın ünlüler paylaşımlarını tek tek silmeye başladı
Sedat Peker'e yakın ünlüler paylaşımlarını tek tek silmeye başladı Son günlerde yayınladığı videolarla gündemden düşmeyen Sedat Peker'e yakın ünlü isimler, tek tek paylaşımlarını silmeye başladı.
Barış Terkoğlu'ndan Süleyman Soylu'ya gönderme
Barış Terkoğlu'ndan Süleyman Soylu'ya gönderme Barış Terkoğlu:, "Sedat Peker’e koruma veren bakan, onunla pazarlık eden siyasetçi utanıp çekilmiyorsa; bari İsmail Türüt ile Seda Sayan istifa etsin"
Zuhal Topal hukuk savaşını kazandı
Zuhal Topal hukuk savaşını kazandı Ünlü tiyatro sanatçısı ve sunucu Zuhal Topal ile eşi Korhan Saygıner'in kişilik haklarına saldırıda bulunduğunu iddia eden şarkıcı Seda Sayan ile eski nişanlısı Erkan Çelik'in 200 bin liralık tazminat davası reddedildi.