teknoloji


Google, tüm verileri yapay zekaya sunacak!
Google, tüm verileri yapay zekaya sunacak! Google yeni gizlilik politikasını açıkladı. Şirket, yapılan yeni güncellemede herkese açık verilerin tamamının yapay zekâ sunulacağını söyledi.
WhatsApp arka planda mikrofonu kullanıyor!
WhatsApp arka planda mikrofonu kullanıyor! Google, sürekli WhatsApp'ta mikrofon erişimi gösteren Android hatasını doğruladı.
Teknoloji devi OPPO Türkiye'deki fabrikasını sessiz sedasız kapattı!
Teknoloji devi OPPO Türkiye'deki fabrikasını sessiz sedasız kapattı! 2018'de Türkiye pazarına giren ve 2021'de Türkiye'deki tesislerinde üretime başlayan Çinli teknoloji devi OPPO, bu yılın başlarında tesislerinde üretimin durması ile gündeme gelmişti.
Yeni özelliklerini duyuran WhatsApp şaşırttı!
Yeni özelliklerini duyuran WhatsApp şaşırttı! Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a birçok yeni özellik eklendi.
Google, virüsleri tespit edebilen yapay zeka geliştirdi!
Google, virüsleri tespit edebilen yapay zeka geliştirdi! Yapay zeka ve siber güvenlik bir araya geliyor. Google, Sec-PaLM diline dayanan yeni güvenlik paketini erişime açtı.
'Muhteşem Yüzyıl' dizisi metaverse evreni yolunda!
'Muhteşem Yüzyıl' dizisi metaverse evreni yolunda! Türk dizilerinin dünyanın dört bir yanına pazarlandığı MIPTV içerik fuarı Cannes'da devam ediyor.
Flaş güncelleme! Instagram kullanıcıları takipçilerini gizleyebilecek
Flaş güncelleme! Instagram kullanıcıları takipçilerini gizleyebilecek Sosyal medya platformu Instagram, yeni özellik sayesinde kullanıcıların takipçi listelerini gizlemelerine olanak tanıyacak.