teknoloji


Netflix abone kaybederken, Disney Plus’a 8 milyon yeni kullanıcı
Netflix abone kaybederken, Disney Plus’a 8 milyon yeni kullanıcı Disney, 2022'nin ilk üç ayında Disney Plus yayın hizmetine 7,9 milyon yeni abone eklendiğini duyurdu.
Instagram'dan NFT adımı
Instagram'dan NFT adımı Instagram NFT desteğini test ediyor. Meta CEO'su Mark Zuckerberg NFT'ler için testlerin bu hafta başlayacağını duyurdu. ABD'deki bazı içerik oluşturucular ve koleksiyoncular bu işlevi ilk kullananlar olacak.
WhatsApp’tan 3 yeni özellik!
WhatsApp’tan 3 yeni özellik! WhatsApp, geçen ay açıkladığı birbirinden farklı özellikleri kullanıma sundu.
WhatsApp'ın yeni özelliği ilk kez ortaya çıktı
WhatsApp'ın yeni özelliği ilk kez ortaya çıktı Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Beta sürümünde görünen yeni özelliğin Business (İşletme) hesaplarına geleceği ortaya çıktı. Buna göre mesajlar filtrelenerek aratılabilecek.
WhatsApp'ta ‘nihayet’ dedirten özellik!
WhatsApp'ta ‘nihayet’ dedirten özellik! WhatsApp, son görülme için yeni bir seçenek ekleme yolunda. Şirketin bu seçeneği eklemesi kimilerine göre oldukça gecikti ancak nihayetinde geliyor gibi görünüyor…
Elon Musk Twitter’da yapacağı ilk yeniliği paylaştı!
Elon Musk Twitter’da yapacağı ilk yeniliği paylaştı! Twitter hissedarı olan Elon Musk bir Twitter anketi yayınladı ve kullanıcılara bir 'düzenleme' düğmesi isteyip istemediklerini sordu.
WhatsApp'ın yeni özellikleri kullanıcılarını şaşırtacak
WhatsApp'ın yeni özellikleri kullanıcılarını şaşırtacak WhatsApp dünya genelinde 2 milyardan fazla insan tarafından kullanılıyor.