vergi


Sagopa Kajmer'in eski menajerinden çok konuşulacak iddia: "Vergi kaçırıyor"
Sagopa Kajmer'in eski menajerinden çok konuşulacak iddia: "Vergi kaçırıyor" Rap camiasının en eski isimlerinden Sagopa Kajmer'in eski menajeri sosyal medya hesabından dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Menajerin ünlü rapçinin hayranları hakkında söyledikleri, deprem döneminde yaptıkları ve 'maddi' konulardaki tutumu hakkındaki iddiaları duyanları şoke etti.
Yurt dışından cep telefonu alanlar dikkat!
Yurt dışından cep telefonu alanlar dikkat! Yurt dışından alınan cep telefonları için yeni bir çalışma başlatıldı. Harç 20 bin TL'ye çıkmadan önce para yatıran ancak IMEI kaydını BTK'ya yaptırmayanlar için çözüm yolu bulundu. Cep telefonlarına ise konuya ilişkin mesajlar gitmeye başladı.
AYM ek MTV'nin iptal istemini reddetti
AYM ek MTV'nin iptal istemini reddetti Anayasa Mahkemesi (AYM), ek Motorlu Taşıtlar Vergisi düzenlemesinin iptali için yapılan başvuruyu reddetti.
Vergisiz telefon kampanyasının içeriği belli oldu
Vergisiz telefon kampanyasının içeriği belli oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, "Cep telefonu ve bilgisayarlar için toplamda 5 bin 500 lirayı geçmeyecek şekilde teknolojik cihaz desteği vereceğiz" ifadelerini kullandı. Hangi telefonlar kapsama dahil olacak?
Zam yağmuru sürecek! Ünlü vergi uzmanından flaş açıklama
Zam yağmuru sürecek! Ünlü vergi uzmanından flaş açıklama Asıl sıkı maliye tedbirlerinin yerel seçimlerin ardından devreye alınacağını vurgulayan Vergi Uzmanı Dr. Ozan Bingöl, "Canımız fena yanacak, zamları iliklerimize kadar hissedeceğiz" dedi.
Hadise ve ablası Hülya Açıkgöz nasıl barıştı?
Hadise ve ablası Hülya Açıkgöz nasıl barıştı? Hadise menajerliğini de yapan ablası Hülya Açıkgöz’ü 'üzerinden haksız kazanç elde etmekle' suçlamış, 2019’da ise yollarını ayırmıştı.
Ek MTV iptal davasında tarih belli oldu
Ek MTV iptal davasında tarih belli oldu Anayasa Mahkemesi'nin, ek motorlu taşıtlar vergisini görüşeceği tarih belli oldu. Yüksek Mahkeme, CHP'nin iptal talebini 28 Eylül Perşembe günü görüşecek.