Metin Akdülger'den trafikte akıl almaz görüntüler

Oyuncu Metin Akdülger, trafikte tartıştığı kişiyi tartakladığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Metin Akdülger'den trafikte akıl almaz görüntüler

Ekranda "Sandık Kokusu" dizisinde boy gösteren ünlü oyuncu Metin Akdülger'in önceki gün tarikte tartıştığı kişiyi tartakladığı görüntüler ortaya çıktı.

Kavganın olmadığını söyleyen Metin Akdülger, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Instagram'da magazin sayfası Blog Yağmur'a gelen görüntüde, Metin Akdülger'in trafikte tartıştığı adamı darbettiği görüldü.

Görüntülerin yayılmasının ardından Instagram hesabından açıklama yapan oyuncu, iddiaları yalanlayarak şunları söyledi: "Bugün hakkımda çıkan trafikte yaşadığım tatsız hadise ile ilgili haberler doğruyu yansıtmamaktadır. Yol alma-verme konusunda yaşanan bir anlaşmazlık sonucu küçük bir kaza yaşadım ve anın verdiği gerginlikten kaynaklı aramızda diğer aracın sürücüsü ile bir münakaşa geçti. Haberde belirtildiği gibi kendisini arabadan indirip tartaklamam gibi bir şey söz konusu değildir. Üzerime geldiğini sandığım bir anda kendimden uzaklaştırmak adına elimle ittim beyefendiyi ve haberin sebebi olan görsel de bu ana aittir. Kaza sonrasında birbirimizden iletişim bilgilerimizi aldık ve konuyla ilgili prosedürleri sürdürüyoruz. Bu şekilde kamuoyuna yansıdığım ve bana değer veren insanları mahcup hissettirdiğim için üzgünüm."

Metin Akdülger'den trafikte akıl almaz görüntüler