Necip - Didem Memili çifti: "Bizim yüzüğümüz yok"

Show TV'nin sevilen dizisi 'Sandık Kokusu'nda 'Reha Özkan' karakterine hayat veren Necip Memili, eşi Didem Memili ile birlikte kızları Asya ve aile yaşantıları hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Necip - Didem Memili çifti: "Bizim yüzüğümüz yok"

Habertürk'ten Nazif Şahin Karpuz'un haberine göre Necip Memili, eşi Didem Dayıcıoğlu ile Sarıyer'deki bir mekânda düzenlenen etkinlikte objektiflere yansıdı.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan oyuncu, yazın yaklaşmasıyla aile planlarından bahsetti.


Necip - Didem Memili çifti: "Bizim yüzüğümüz yok"


Necip Memili, "Planladığımız küçük bir aile tatilimiz var. Ailece küçük bir tatil yapacağız" dedi.Necip - Didem Memili çifti: "Bizim yüzüğümüz yok" - Resim : 2


"EŞİMDEN DESTEK ALIYORUM"

Necip Memili ile Asya adında bir kızları bulunan Didem Dayıcıoğlu; "Annelik çok zor. Bazen hâlâ zorlanıyorum. Eşimden çok güzel destek alıyorum. Çünkü bu bence tek başıma yapabileceğim bir şey değilmiş. İnsan öngöremiyor bazı şeyleri ama birlikte çok keyifli büyütüyoruz" diye konuştu.Necip - Didem Memili çifti: "Bizim yüzüğümüz yok" - Resim : 3


"BİZİM HEDİYEMİZ YOK"

Didem Dayıcıoğlu, ayrıca her yıl mayısın ikinci pazarı kutlanan Anneler Günü ile ilgili ise "Bizim yüzüğümüz yok, hediyemiz yok. Bana nazar da değmez. Güzelce kutlarız günümüzü ailemiz içerisinde" dedi.