Nur Sürer'i Aile dizisinden görenler şaşkın: "Ne zaman dirildiniz Feride Hanım?"

Kısa süre önce "Camdaki Kız" dizisine senaryo icabı ölerek veda eden deneyimli oyuncu Nur Sürer'in üç hafta sonra "Aile" dizisiyle geri dönmesi izleyenleri şoke etti.

Nur Sürer'i Aile dizisinden görenler şaşkın: "Ne zaman dirildiniz Feride Hanım?"

"Camdaki Kız" dizisine veda eden Nur Sürer'in hayat verdiği Feride karakterine kendisinden habersiz ölüm ilanı verildiğini görünce şoke olduğu ortaya çıkmıştı.Nur Sürer'i Aile dizisinden görenler şaşkın: "Ne zaman dirildiniz Feride Hanım?"


Geçen sezon sonu diziden ayrılması planlanan usta oyuncunun iyi giden reytinglerden dolayı senaryodaki ömrü ocak ayına kadar uzatılmıştı. Diziye ocak sonrasında da devam etmesi istenen Sürer, teklifi kabul etmedi ve Ay Yapım’ın “Aile” dizisiyle anlaştı.


Nur Sürer'i Aile dizisinden görenler şaşkın: "Ne zaman dirildiniz Feride Hanım?" - Resim : 2

Öte yandan Nur Sürer’in vedası seyircide duygu seli yaşattı.


Nur Sürer'i Aile dizisinden görenler şaşkın: "Ne zaman dirildiniz Feride Hanım?" - Resim : 3

Ertesi gün Feride karakteriyle ilgili gazetelere verilen ölüm ilanı çok konuşulmuştu. Ölüm ilanının Nur Sürer’den habersiz hazırlandığı ve usta oyuncunun Feride İpekoğlu adı aşağıda ve küçük puntolarla yazıldığı için birçok kişinin gerçek sandığı ilanı görünce şoke olduğu öğrenildi.Nur Sürer'i Aile dizisinden görenler şaşkın: "Ne zaman dirildiniz Feride Hanım?" - Resim : 4


Anlaşmasına haftada 3 gün çalışma kuralı ekleten Nur Sürer, buna rağmen çok fazla sahne yazıldığı için haftada 4, bazen de 5 gün çalıştığı “Camdaki Kız”ın ardından birkaç hafta dinlendi.

Geçtiğimiz gün "Aile" dizisinin setine çıkan Nur Sürer, sevenlerini şaşırttı.

"Aile"de "Hülya Soykan" rolüyle yer alan Nur Sürer'i kısa süre sonra ekranda gören hayranları; "Canlandınız mı Feridannımcım?" , "Ne zaman dirildiniz Feride Hanım?" gibi esprili yorumlar yaptı.

 

Nur Sürer'i Aile dizisinden görenler şaşkın: "Ne zaman dirildiniz Feride Hanım?" - Resim : 5

 

Sürer, bu arada Berkun Oya’nın kara komedi türündeki Netflix dizisi “Çocuk”a konuk olacak ve Menderes Samancılar’ın eşine hayat verecek. 

Dizide "Camdaki Kız"ın Gülcihan’ı Devrim Yakut ile Settar Tanrıöğen de karı kocayı canlandıracak.

Nur Sürer'i Aile dizisinden görenler şaşkın: "Ne zaman dirildiniz Feride Hanım?" - Resim : 6