Pınar Eliçe'ye kiracısından şantaj!

Son zamanlarda kiracı ve ev sahibi tartışmaları sıkça gündem olurken sanatçı Pınar Eliçe'de İstanbul Şişli'deki kiracısını ne evden çıkartabiliyor, ne de aylardır kira alabiliyor.

Pınar Eliçe'ye kiracısından şantaj!

Yeni Günaydın Gazetesi'nin özel haberine göre kira anlaşmazlığı başta olmak üzere çıkan anlaşmazlıklar kimi zaman mahkemede son buluyor. Son dönemde kiracı kadar ev sahipleri de mağdur...Pınar Eliçe'ye kiracısından şantaj!


Bu mağdurlardan biri de ünlü sanatçı Pınar Eliçe...


Pınar Eliçe'ye kiracısından şantaj! - Resim : 2


Eliçe, İstanbul Şişli'deki kiracısını ne evden çıkartabiliyor, ne de aylardır kira alabiliyor.

Kiracı Evden Çıkmak İçin Para İstiyor

Yaşadığı mağduriyeti Yenigünaydın'a anlatan Pınar Eliçe, sözlerine şöyle devam etti. "Şişli'deki evimde 2 yıldır 10 bin lira kira ile İranlı bir aile oturuyor. Son aylarda kirasını da ödemiyor. Kirayı ödememesini de geçtim, annem çok mağdur oldu. Çünkü annemin oturduğu ev kentsel dönüşüm nedeni ile yıkıldı. Annemin otıracak başka evi olmadığı için Şişli'deki eve taşınması gerekli. Elimizde annemin evinin kentsel dönüşüm nedeniyle yıkıldığına dair belge de var. Kiracı en son evden çıkmak için benden 200 bin lira talep etti. Devletimiz kiracılar kadar ev sahiplerinin de haklarını korumalı" diye konuştu.


Pınar Eliçe'ye kiracısından şantaj! - Resim : 3