Serenay Sarıkaya neden Merve Dizdar'ın nikahına katılmadı?

Bir süredir birlikte olan başarılı oyuncu Merve Dizdar ve iş insanı Cihan Ayger, bugün gerçekleşen sade bir törenle dünya evine girdi. Nikah töreni sonrası, aile ve yakın arkadaşları arasında bir kutlama yapan çiftin nikah şahitleri Numan Atay ve Ayşegül Karacan oldu.

Serenay Sarıkaya neden Merve Dizdar'ın nikahına katılmadı?

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Serenay Sarıkaya Almanya’da konser veren sevgilisi Mert Demir‘in peşinden Almanya’ya gitti.


Serenay Sarıkaya neden Merve Dizdar'ın nikahına katılmadı?


Sarıkaya tıpkı Beren Saat gibi sevdiği adamı sahne arkasından izlemeyi tercih etti.Serenay Sarıkaya neden Merve Dizdar'ın nikahına katılmadı? - Resim : 2


Önümüzdeki günlerde “Kimler Geldi Kimler Geçti” dizisinin 2. sezon çekimlerine başlayacak olan Sarıkaya, akşam uçağına bineceği için Merve Dizdar‘ın dün akşamüstü Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nde kıyılan nikahına ve ardından Kayıkhane‘deki eğlencesine katılamadı.
Serenay Sarıkaya neden Merve Dizdar'ın nikahına katılmadı? - Resim : 3Dün akşam yıldırım nikahla Cihan Ayger‘le evlenen Merve Dizdar, Serenay Sarıkaya‘yla “Alice Müzikali”nde beraber sahne almıştı.
Serenay Sarıkaya neden Merve Dizdar'ın nikahına katılmadı? - Resim : 4