Sevenleri öldüğüne inanamıyor! Henüz 27 yaşındaydı!

Son röportajında eğitimini tamamlamak istediğini ifade yakışıklı isim, henüz belirlenemeyen bir sebeple aramızdan ayrıldı.

Sevenleri öldüğüne inanamıyor! Henüz 27 yaşındaydı!

Moda sektörü Jeremy Ruehlemann'ın ölümüyle sarsıldı. 27 yaşındaki ABD'li modelin hayatını kaybettiği belirtildi.

Jeremy Ruehlemann'ın vefat haberini tasarımcı Christian Siriano, sosyal medya hesabından yaptığı gönderiyle duyurdu.

Siriano, sosyal medya paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Hiç böyle bir şey paylaşmadım ama bu kadar güzel bir ruhu olan bir arkadaşı kaybetmek gerçekten zor. Bu Jeremy için... Ne olursa olsun tanıştığı herkese çok fazla sevgi veren adam... İlham perilerimden biriydi ve her zaman öyle kalacak. Bana ilham verdi ve onu sonsuza kadar seveceğim. Çok özel biriydi... Ailesine ve arkadaşlarına sevgilerimi gönderiyorum. Bir gün tekrar buluşacağımızı biliyorum ama şu an sadece ona sarılmak istiyorum. İyi dinlen Jeremy, hepimiz seni çok seviyoruz!"Sevenleri öldüğüne inanamıyor! Henüz 27 yaşındaydı!


Ölüm nedeni belirlenemeyen Jeremy Ruehlemann, modellik kariyerinden önce 2013-2017 yılları arasında üniversitede psikoloji eğitimi almıştı.

Yakışıklı isim moda sektöründe yükselen yıldızlar arasında gösteriliyordu.

Birçok ünlü marka için modellik yapan Jeremy Ruehlemann, dergi kapaklarını süslüyordu.

Moda sektöründe kariyer yapmak için beşinci sınıfta okulu bırakan Jeremy Ruehlemann, verdiği son röportajında eğitimini bitirmeyi planladığını ifade etmişti.