Sosyal medya Filiz Akın ve Burcu Biricik'i konuştu

Burcu Biricik, Filiz Akın'a hayranlığını dile getirince; Akın da genç meslektaşını övgü yağmuruna tuttu.

Sosyal medya Filiz Akın ve Burcu Biricik'i konuştu

Burcu Biricik Yeşilçam filmlerine olan hayranlığını Filiz Akın ve Tarık Akan‘ı buluşturan Arzu Film imzalı “Tatlı Dillim” filminin kareleriyle dile getirerek şu mesajı paylaştı:
“Şu fotoğrafların güzelliğine bakar mısınız? Aşığım Yeşilçam’a... Tatlı Dillim… Bayılıyorum size Filiz Akın… Tarık Akan’a olan aşkımı konuşmaya gerek yok”Sosyal medya Filiz Akın ve Burcu Biricik'i konuştu


Filiz Akın, genç meslektaşından duyduğu sözler karşısında çok duygulandı ve önce “Bu kareleri seçtiğiniz için ne kadar mutlu oldum anlatamam… Siz de hep mutlu olun güzel ve çok yetenekli Burcu... Yorumlara şöyle bir baktım da ayrıca benzetilmek de çok gurur verici… Sizler Yeşilçam bayrağını çok ilerilere taşıyorsunuz. Sevgiler…” mesajlarını paylaştı.


Sosyal medya Filiz Akın ve Burcu Biricik'i konuştu - Resim : 2Ardından da Filiz Akın kendi hesabından “Ne kadar mutlu oldum bu yorumu görünce… Ben de hele Netflix’teki sanırım 'Fatma' dizisindeki performansını seyrettiğimde sanal yoldan çok alkışlamıştım. Hep kendisine hayranlık içinde izlediğim Camdaki Kız’ımız, güzel oyuncumuz… Ayrıca benzetilmemiz de çok gurur verici… Çok teşekkür ederim… Siz de hep mutlu olun” yorumunu paylaştı.