Adı Kerem Bürsin'le anılan Mehtap Algül kanserin pençesine mi düştü?

Adı bir süredir yakışıklı aktör Kerem Bürsin'le anılan Mehtap Algül'den bir iyi bir de kötü haber geldi...

Adı Kerem Bürsin'le anılan Mehtap Algül kanserin pençesine mi düştü?

Uzun süredir sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunmayan Mehtap Algül, beş aydır kolon kanseri tedavisi gördüğünü itiraf etti.


Adı Kerem Bürsin'le anılan Mehtap Algül kanserin pençesine mi düştü?

Güzel fenomen, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Kolon kanseri şüphesi ile başladığımız tedavi sürecine iki ameliyat sığdırdık. Sevgili doktorumla birlikte bu süreci ikimiz yaşadık. Bu benim isteğimdi. Ailemden, sevdiklerimden, merak eden herkesten özür dilerim. Ancak işler zaten yeterince karışıkken kimsenin vaktinden ve duygularından almak istemedim."

Adı yakışıklı aktör Kerem Bürsin ile anılan genç fenomen, ardından da müjdeyi duyurdu: "Beş aylık mücadelenin ardından dün tüm sonuçlarım tertemiz çıktı. Özgürlüğüm elimde, ben yeni hayatıma hoş buldum." 


Adı Kerem Bürsin'le anılan Mehtap Algül kanserin pençesine mi düştü? - Resim : 2


Takvim Gazetesi'nin haberine göre hayranlarından 'geçmiş olsun' mesajlarının yağdığı Mehtap Algül'ün zorlu sürecinden ise Kerem Bürsin'in haberdar olduğu iddiası ortaya atıldı.Adı Kerem Bürsin'le anılan Mehtap Algül kanserin pençesine mi düştü? - Resim : 3

 

İkilinin arkadaşlarına göre yakışıklı oyuncu, bu süreçte Algül ile her anlamda yakından ilgilenip güzel aşkına desteğini verdi.