Barış Arduç ve Hande Erçel'i buluşturan projeden ilk kareler geldi

"Bir Başka Aşk" filminin adı değişti. Hande Erçel ve Barış Arduç'u buluşturan filmin adı "Rüzgâra Bırak" oldu.

Barış Arduç ve Hande Erçel'i buluşturan projeden ilk kareler geldi

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Barış Arduç ve Hande Erçel’i bir araya getirecek olan “Bir Başka Aşk”ın adı adı ‘Rüzgara Bırak’ olarak değişti.

Ceylan Naz’ın yazdığı filmin önceki hafta gerçekleşen okuma provasından ilk kareler de basınla paylaşıldı.

Barış Arduç’un aynı zamanda yüzü olduğu ve çok beğenilen reklam filmlerini de yöneten Engin Erden’in çekeceği filmde buluşacak olan iki star oyuncunun uyumları dikkat çekti.


Barış Arduç ve Hande Erçel'i buluşturan projeden ilk kareler geldi


Lanistar Medya ve Royal Pictures imzalı film bayram sonrası sete çıkacak. 

İzmir / Urla, Çeşme ve Alaçatı’da çekilecek olan filmin yayınlanacağı dijital platform henüz belli olmadı.Barış Arduç ve Hande Erçel'i buluşturan projeden ilk kareler geldi - Resim : 2


Filmin konusu ise şöyle:

“Ege Yazıcı (Barış Arduç) ile Aslı Mansoy (Hande Erçel) Yazman Şirketler Grubu’nun iki veliahdıdır. şirketler grubunun CEO’luğunu yürüten Aslı İstanbul’da, Ege ise Çeşme’de yaşamaktadır. Yıllar sonra bu ikili karşı karşıya gelir. Nedeni de batma tehlikesi yaşayan şirketin geleceğidir. Yurt dışından sonra Çeşme’de yaşanmaya başlayan Ege’nin sörf okulu kurduğu koya dev bir otel yapılmasına izin vermesi kısa vadede şirketi kurtarmak için en önemli adım olacaktır. Aslı yönetim kurulunun toplantısının ardından bir maceraya atılır. Şehirli Aslı ile Çeşme’de bir doğa savaşçısı olarak keyifli bir hayat süren Ege yıllar sonra buluşur. Bu başta zıt gibi görünen iki genç şirketlerine mi, sörf koyuna mı yoksa birbirlerine mi sahip çıkacaklardır?"