Çağla Şıkel ve avukat sevgilisi Mehmet Ali Erbil için harekete geçti

65 yaşındaki eski şovmen Mehmet Ali Erbil, milyonların izlediği canlı yayında Çağla Şıkel ile ilgili çok çirkin açıklamalara imza atarak büyük tepki çekti.

Çağla Şıkel ve avukat sevgilisi Mehmet Ali Erbil için harekete geçti

Son dönemde gündeme gelmenin yolunu 'çirkin sözlerde' bulan Mehmet Ali Erbil, yeni bir skandala imza attı. Geçtiğimiz gün Çağla Şıkel'ın sunduğu bir programa katılan Mali, güzel modelin yayında kendisiyle Çarkıfelek döneminde beraber çalıştığını söylememesine çok bozuldu.

Çağla Şıkel ve avukat sevgilisi Mehmet Ali Erbil için harekete geçti


65 yaşındaki Erbil, dün ise bir canlı yayında iki çocuk annesi Çağla Şıkel için haddini aşan açıklamalar yaptı.


 Kendisinin de iki kız çocuğu olduğunu unutan eski şovmen, Şıkel için şu çirkin sözleri sarf etti: "Şimdi bir kanalda sunuculuk yapıyor diye eski günlerini unuttu. Programına gittim, para aldım. O dönem Çarkıfelek'te hostes olmak için kapımda yatarlardı. Stelyo Pipis ile sevgili olup hosteslik yaptı. Kulisimden çıkmazdı. Artık hangi anlamda anlıyorsanız anlayın!"

Kısa süre içinde çark eden Mehmet Ali Erbil özür dilese de kendisini affetiremedi.

Çağla Şıkel ve avukat sevgilisi Mehmet Ali Erbil için harekete geçti - Resim : 2


Takvim Gazetesi'nin haberine göre çirkin sözler karşısında küplere binen ünlü model, hukuksal yollara başvurma kararı aldı. 

Mehmet Ali Erbil'e hakaret davası açacak olan ünlü modelin avukatlığını ise bir süredir beraber olduğu sevgilisi Nail Gönenli yapacak.


Çağla Şıkel ve avukat sevgilisi Mehmet Ali Erbil için harekete geçti - Resim : 3


Aşk yaşadığı Çağla Şıkel hakkındaki bu sözlere kendisi de hayli öfkelenen başarılı avukat, ünlü modelin hakkını sonuna kadar savunacak...