Demet Şener'den günlerce konuşulacak açıklamalar!

Kısa süre önce boşandığı Cenk Küpeli'nin milyonluk Volvo marka cipini kullanmaya devam eden Demet Şener, önceki gün kızı İrem ile Bebek'teydi. Demet Şener, bu kez kiralık Audi A3 marka bir otomobille görüntülendi.

Demet Şener'den günlerce konuşulacak açıklamalar!

Milliyet Gazetesi'nden Mesut Yılmaz'ın haberine göre eski eşi Cenk Küpeli’nin aracını boşandıktan sonra da kullanmaya devam eden Demet Şener, “Artık o arabayı kullanmıyorum. Şirket aracım var, onu kullanıyorum” dedi.

Geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada "Artık bu cipi kullanmayacağım" diyen 43 yaşındaki eski mankenin, kiralık bir araç tercih etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Boşanmasının ardından hayatında değişiklik olmadığını ifade eden Şener, eski eşi İbrahim Kutluay’ın kendisine kullanmak için bir ev verdiği dedikodularını, “Böyle bir teklifte bulunmadı. Doğru olan bir haber değil” sözleriyle yalanladı.

Şener; İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza hakkında çıkan ayrılık haberlerinin hatırlatılması üzerine, “Kusura bakmayın ama ben o kişi hakkında konuşmak istemiyorum” ifadelerini kullandı.

Demet Şener, Cenk Küpeli ile boşanmaları hakkında, "Altında bir şey aramaya gerek yok, söyledik. Evliliğimiz o noktada tıkandı ve geleceğe yönelik böyle bir karar aldık. Beraber oturduk gayet güzel konuştuk. Kavgamız bir şeyimiz yok. Her zaman bizi yan yana görebilirsiniz. Başka söyleyecek bir şey yok” dedi.