Hadise eşine aşkını haykırdı: "İşte gerçek adam budur"

Hadise, Mehmet Dinçerler ile evlendiğini önceki akşam Kıbrıs sahnesinden doğruladı. Ünlü popçu, “Baba evinden prenses gibiydim ama şimdi eşim bana kraliçe gibi bakıyor” dedi.

Hadise eşine aşkını haykırdı: "İşte gerçek adam budur"

Takvim Gazetesi'nin haberine göre geçtiğimiz günlerde Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturduğu konuşulan Hadise, ilk açıklamayı sahneden yaptı.

Önceki akşam Kıbrıs'ta sahne alan güzel popçu, 'Prenses' adlı şarkısını okumadan önce evlendiğini şu sözleriyle doğruladı: "Bu şarkıyı yıllardır söylüyorum ama evlendikten sonra ilk defa seslendireceğim. Prenses şarkımda şöyle bir şey söylüyorum: 'Prensesler gibiydim baba evinde...' Eşim bana gerçekten kraliçe gibi bakıyor. Prenses değil, kraliçe gibi. Ona buradan teşekkür ediyorum her şey için... Beni bu kadar güzel sevdiği için... Hep yanımda olduğu için..."

ADAMLIK GÖNDERMESİ

Sahnede keyifli halleriyle dikkat çeken Hadise, sahneden eski sevgilisi Kaan Yıldırım'a da taş attı.

Yakın dostu Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab'la çıkan yasak aşk iddialarından hemen sonra Yıldırım ile yollarını ayıran güzel popçu, şöyle dedi:

"Dışardan gelen iğrenç laflara kulak asmadığı için eşime teşekkür ediyorum. İşte gerçek adam budur. Mehmet seni çok seviyorum. Allah'a hep dua ettim ve dualarım kabul oldu."

Popçunun bu açıklaması, "Dedikodulardan sonra arkasında durmayan Kaan Yıldırım'a gönderme" olarak yorumlandı.