Oğuzhan Uğur


Müjde Uzman ve Oğuzhan Uğur aşklarına 5. şansı verdi
Müjde Uzman ve Oğuzhan Uğur aşklarına 5. şansı verdi Oyuncu Müjde Uzman'la sevgilisi Oğuzhan Uğur ayrılığa dayanamayıp ilişkilerine 5. kez şans verdi.
Sevgilisinden ayrılan Oğuzhan Uğur magazin basınını suçladı
Sevgilisinden ayrılan Oğuzhan Uğur magazin basınını suçladı Youtuber Oğuz Uğur Müjde Uzman ile ayrıldı. Oğuzhan Uğur bir ayrılıp bir barıştığı ilişkisi için magazincileri suçladı.
Oğuzhan Uğur: "Ev kiramdan fazla elektrik faturam var"
Oğuzhan Uğur: "Ev kiramdan fazla elektrik faturam var" Yeni yılla birlikte doğal gaza yüzde 50’ye, elektriğe ise yüzde 125‘e varan zam geldi. Ocak ayı faturalarının yarısı zamlı tarifeden yarısı ise eski tarifeden kesildi. Aralık ayı faturalarına göre 3 kata varan artış yaşanırken, vatandaşlar tepkilerini sosyal medyadan dile getirdi.
Oğuzhan Uğur ile Müjde Uzman yine ayrıldı
Oğuzhan Uğur ile Müjde Uzman yine ayrıldı Oğuzhan Uğur ve Müjde Uzman, dördüncü kez ayrıldı. Biten ilişkisinin ardından Müjde Uzman, manidar bir göndermede bulundu.
Oğuzhan Uğur’a 'mermi'li tehdit
Oğuzhan Uğur’a 'mermi'li tehdit Sosyal medya fenomeni Oğuzhan Uğur, arabasının üstüne notla birlikte mermi bırakıldığını açıkladı. Uğur, "Arabamın üzerine mermi bıraktılar. Daha yeni. Ölü bir PKK'lı teröristin cebinden benim, kardeşimin fotoğrafı çıktı" dedi.
Oğuzhan Uğur ile Müjde Uzman 4. kez barıştı
Oğuzhan Uğur ile Müjde Uzman 4. kez barıştı Müzisyen ve YouTuber Oğuzhan Uğur ile ünlü oyuncu Müjde Uzman, çalkantılı ilişkilerine 4. kez şans verdi.
Oğuzhan Uğur: "Müjde Uzman ile ayrıldığımız doğru"
Oğuzhan Uğur: "Müjde Uzman ile ayrıldığımız doğru" Müzisyen ve YouTuber Oğuzhan Uğur, oyuncu Müjde Uzman ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Daha önce iki kez ayrılıp barışan Uğur-Uzman çiftinin, son olarak Kuruçeşme'de görüntülenerek aşklarına bir şans daha verdiği ortaya çıkmıştı.