Zeki Müren


Tarkan'lı Zeki Müren filminde yeni gelişme
Tarkan'lı Zeki Müren filminde yeni gelişme Pandemiyi ailesiyle Almanya’da geçiren Tarkan’a yapılan film teklifi konuşulmaya devam ediyor.
Tarkan beyazperdede Zeki Müren'i mi canlandıracak?
Tarkan beyazperdede Zeki Müren'i mi canlandıracak? ‘Müslüm’, ‘Ayla’ ve ‘Naim Süleymanoğlu’ gibi filmlerin yapımcısı Mustafa Uslu, Türk Sanat Müziği’nin yeri doldurulamaz sanatçısı Zeki Müren’in hayatını çekecek.
Zeki Müren'i vefatının 25. yılında özlem ve saygıyla anıyoruz
Zeki Müren'i vefatının 25. yılında özlem ve saygıyla anıyoruz Türkiye’nin en özgün sanatçısıydı Zeki Müren… Altın Plak’ın ilk sahibi oydu. Saz heyetine ilk kez tek tip kıyafeti o giydirdi. Royal Albert Hall’da sahneye çıkan ilk Türk de o oldu. Bundan 25 yıl önce aramızdan ayrıldı. Ardında sayısız eser bıraktı. Boşluğu hâlâ doldurulamadı, doldurulamayacak...
Gürkan Hacır yazdı: "Zeki Müren’i seviniz!"
Gürkan Hacır yazdı: "Zeki Müren’i seviniz!" Gürkan Hacır'ın Korkusuz Gazetesi'nde yayınlanan bugünkü yazısı...
PTT AŞ'den Zeki Müren sürprizi
PTT AŞ'den Zeki Müren sürprizi PTT AŞ, "Zeki Müren" konulu 3 adet anma pulu ile ilk gün zarfı, posta kartı, pul karnesi, altın varak ve lak uygulamalı seri numaralı blok pullardan oluşan portföyü tedavüle sundu.
Altan Karındaş son röportajında neler söylemişti?
Altan Karındaş son röportajında neler söylemişti? Geçtiğimiz günlerde aramızdan ayrılan Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu Altan Karındaş’ın soyadını bizzat Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk koymuştu. 93 yıllık yaşamı başarılarla ve ödüllerle doluydu...
Hıncal Uluç: "Özdemir Erdoğan'a sadece acıyorum"
Hıncal Uluç: "Özdemir Erdoğan'a sadece acıyorum" Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, Özdemir Erdoğan'ın Zeki Müren'le ilgili yaptığı yorumları eleştirdi. Erdoğan'ın star olamadığını belirten Uluç, "Unutuldu, şimdi kendini hatırlatmak için anıtlara saldırıyor ve ben artık ona sadece acıyorum" ifadesini kullandı.