Lucas Torreira ve Devrim Özkan yeşil sahada nasıl aşka geldi?

Galatasaray'ın Uruguaylı yıldızı Lucas Torreira ve oyuncu Devrim Özkan aşklarıyla gündemden düşmüyor.

Lucas Torreira ve Devrim Özkan yeşil sahada nasıl aşka geldi?

Takvim Gazetesi'nin haberine göre birliktelikleri doludizgin devam eden çiftten Lucas Torrerira yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettiriyor.Lucas Torreira ve Devrim Özkan yeşil sahada nasıl aşka geldi?


Yıldız futbolcu, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yapmıştı.Lucas Torreira ve Devrim Özkan yeşil sahada nasıl aşka geldi? - Resim : 2Uruguaylı futbolcu, Devrim Özkan'ın kendisini öperken verdiği pozu paylaşıp, "Seni seviyorum" notunu düşerek aşkını ilan etmişti.

"HANIMCI ÇIKTI"

Devrim Özkan'a olan aşkını her fırsatta haykıran yıldız futbolcu bu kez sahada maç öncesi fena yakalandı.


Lucas Torreira ve Devrim Özkan yeşil sahada nasıl aşka geldi? - Resim : 3


Yıldız futbolcu Alanyaspor maçı öncesi zemini kontrol etmek için sahaya çıktığı sırada sevgilisi Özkan'ı görüntülü aradı.

Torreira ve Özkan'ın bu anları sosyal medyada beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.Lucas Torreira ve Devrim Özkan yeşil sahada nasıl aşka geldi? - Resim : 4

Torreira ve Özkan'ın bu anları sosyal medyada "Adam hanımcı çıktı", "Şans meleğini aramış", "Sevgili duası diye bir şey var" ve "Deli gibi kıskandık" yorumlarına sebep oldu.Lucas Torreira ve Devrim Özkan yeşil sahada nasıl aşka geldi? - Resim : 5