Mobilya montajı için gittiği evde müdürün eşiyle yasak aşk yaşadı!

Mobilya ustası A. Ö., iş için girip çıktığı evlerde bir çok kadınla ilişki yaşamaya başladı. A. Ö.’nün baştan çıkardığı kadınlardan biri de Bursa’daki bir su firmasının genel müdürünün eşi oldu.

Mobilya montajı için gittiği evde müdürün eşiyle yasak aşk yaşadı!

HALKTV'nin özel haberine göre Bursa’da mobilya ustası olarak atölye sahibi A. Ö. ile F. Ö., 25 yıl kadar önce evlendi. Bu evlilikten çiftin 3 çocukları oldu.

Şimdilerde ilginç bir boşanma davasının açılmasına vesile olan da F. Ö.’ye UYAP sistemi üzerine gelen bir mesaj oldu.

Üç çocuk annesi, gelen mesaja başlangıçta anlam veremedi. Durum ise, kısa süre sonra anlaşıldı. A. Ö., eşine karşı boşanma davası açmış, tebligatın da bu kişinin eline geçmemesini sağlamıştı. Ö., dava açmasına rağmen eşi ile ilişkisini de sürdürüyordu.

Elindeki delilleri mahkemeye sundu

Eşinin kendisine karşı boşanma davası açtığını öğrenen F. Ö. karşı boşanma davası açtı ve elindeki tüm delilleri mahkemeye sundu. Bursa Aile Mahkemesi’nde açılan karşı davada, A. Ö.’nün, eşini yıllardır aldattığı öne sürüldü. Aldatmaya yönelik en güçlü delili ise, A. Ö.’nün kendi elleri ile eşine verdiği anlaşılıyor.

Müdürün eşi ile ilişkiye başladı

Dava dosyasına göre, bir akşam üstü eve gelen A. Ö., kızlarına, cep telefonunun bozulduğunu, acilen bilgisayarını kullanması gerektiğini söyledi. İki kız kardeş de, ortak kullandıkları bilgisayarı babalarına verdi. Baba A. Ö., bilgisayarın başına geçer geçmez Instagram uygulamasını açtı ve kısa süre önce mobilya işi için gittiği evden tanıştığı F. T. ile yazışmaya başladı. T. de A. Ö. gibi evli biriydi. Dosyaya göre F. T.’nin eşi de Bursa’nın önemli bir su firmasında genel müdür olarak görev yapıyor.

O yazışmaların hepsini kızı gördü

A. Ö. o akşam saatlerce yazıştıktan sonra, anılan bilgisayarı birkaç akşam daha kullandı. A. Ö., Instagram hesabından çıkış yapmadığı için kızı D. bilgisayarını alıp anılan uygulamayı açtığında dehşete düştü. Baba A. Ö.’nün F. T. isimli bir kadınla olan tüm yazışmaları olduğu gibi bilgisayarda duruyordu. Cinsel içerikli bir dizi yazışması bulunan ikilinin evlilik planı yaptıkları da anlaşılıyordu.

Müdürün eşi: ‘Sen göz koydun sen düşün’

Bir çocuk annesi F. T. "Ama kaçak göçek evde olmuyor. Hoşlanmıyorum. Suçlu hissediyorum. Sen göz koydun sen düşün” diye sitem ediyor. Yazışmaların devamında da A. Ö.’nün “Benimle evlenir misin?” sorusuna F. T. “Evet” yanıtı veriyor.

O esnada başka bir kadınla daha yazışmış

Dosyaya göre A. Ö., su firmasının genel müdürünün eşi F. T. ile duygusal ve cinsel içerikli yazışmalar yaptığı süreçte, yine mobilya işi için gittiği evdeki R. isimli bir başka kadınla da yazışmış. Mobilya ustası Ö, R. isimli kadına da benzer ifadeler kullanmış.

‘Kadın kısmı çalışma para kazanması günah’

A. Ö.’nün, eşinin çalışmasına da izin vermediğine işaret edilen dilekçede “Müvekkil Ocak 2012 yılında sigortalı bir işte işe başlamış. Ancak bu işe ne yazık ki 3 gün gidebilmiş. 4’üncü gün davacı (A. Ö.) eşini işe göndermemiş. Müvekkilin tüm cüzdanı, nüfus kâğıdı, otobüs kartına engel olan davacı, müvekkilin işe gitmesini engellemiştir. Müvekkilin babasını arayan davacı ‘Kadın kısmı çalışmaz, ev işi yapar, para kazanmaz. Günahtır’ sözleri ile davacının babasını da etkilemeye çalışmıştır” denildi.

‘Silahta hepimize yetecek mermi var

Mobilya ustası A. Ö.’nün eşine karşı şiddet uyguladığı iddiasına da yer verilen dava dilekçesinde bu kişinin, daha önce de boşanma davası açmaya çalışan eşini “Bu silahta hepimize yetecek kadar mermi var” diyerek öldürmekle tehdit ettiği kaydedildi.

2 milyon lira tazminat talebi

Dava dilekçesinde, çiftin boşanmasına karar verilmesi talep edilirken A. Ö.’nün, eşine, 1 milyon TL maddi 1 milyon TL de manevi tazminat ödemesi talep edildi. Dilekçede yetişkin iki çocuk için de aylık 25’er bin TL iştirak nafakası ödenmesi talep edildi.

Mobilya ustası da eşini suçladı

A. Ö. ise eşine karşı açtığı dava “Yatakları ayırdı. Cinsel münasebetimiz kalmadı. Başka bir erkekle görüntülü konuşma yaptı” diyerek kendisinin aldatıldığını iddia etti.