Serenay Sarıkaya hakkında bilinmeyen gerçek ortaya çıktı

Serenay Sarıkaya, oyunculuğuyla hayran bıraktı. Ancak o şarkıcılığa göz kırptı. Hedefi ise Ajda Pekkan gibi bir Süperstar olmak... Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın tam 12 yıldır şan dersi aldığı ortaya çıktı.

Serenay Sarıkaya hakkında bilinmeyen gerçek ortaya çıktı

Takvim Gazetesi'nden Aydın Hamza'nın haberine göre Serenay Sarıkaya 2010'da Miss Turkey'e katıldı. Yarışmada ikincilik kazandı. Bir dönem mankenlik yaptıktan sonra dizi oyunculuğuna transfer oldu.

Serenay Sarıkaya hakkında bilinmeyen gerçek ortaya çıktı

Serenay Sarıkaya, oyunculuk serüvenine ise ATV' nin büyük beğeni ile izlenen efsane dizisi 'Adanalı'da rol alarak başladı.


Serenay Sarıkaya hakkında bilinmeyen gerçek ortaya çıktı - Resim : 2

Ve dizi sektörünün en aranılan kadın oyuncuları arasında zirveye çıktı.

ÇOK ÜNLÜ HOCALARLA ÇALIŞIYOR

Dizi sektöründe en yüksek parayı alan Sarıkaya'nın en büyük hayalinin ise şarkıcı olmak olduğu iddia edildi. Sesinin güzelliğiyle de dikkat çeken Serenay'ın tam 12 yıldır Türkiye'nin başarılı müzik hocalarından şan dersi aldığı öğrenildi.


Serenay Sarıkaya hakkında bilinmeyen gerçek ortaya çıktı - Resim : 3


Serenay Sarıkaya'nın yakın çevresine ise "En büyük idolüm Ajda Pekkan gibi olmak. Onun gibi müzik sektörüne adımı yazdırmayı çok istiyorum ve çok çalışıyorum" dediği öğrenildi.Serenay Sarıkaya hakkında bilinmeyen gerçek ortaya çıktı - Resim : 4