Simge Sağın tekne tatiline çıktı

Sahnelerin sevilen isimlerinden Simge Sağın söylediği şarkıların yanı sıra güzelliğiyle de gözleri üzerine çekiyor. Bayram tatilinde soluğu Ege sahillerinde alan popçu deniz ve güneşin tadını çıkardı.

Simge Sağın tekne tatiline çıktı

Geçtiğimiz aylarda “Aşkın Olayım” şarkısının başarısı hakkında konuşan ünlü popçu, “Senin bununla ilgili bir çaban oldu mu?” sorusunu şöyle yanıtlamıştı: "Benim hiçbir şeye karşı bir çabam olmadı. Hayatım boyunca her şey çabasızlığımdan önüme geldi. Çabalamak, bir şeyi zorlamak çok benlik değil. Ben zaten çabalasam da buraya getiremezdim. Milyon dolar harcasaydım, Icardi’ye o şarkıyı paylaştıramazdım. Kaldı ki adam dünya starı ve çok ünlü. Ulaşması da çok güç. Nasıl yapabilirdim ki bunu? Mümkün olmayan bir şey mümkün oldu. Öyle ki 5 yıl önce çıkan şarkı, bugünün en çok dinlenen şarkısı oldu."


Simge Sağın tekne tatiline çıktı


Hafta sonu, yeni şarkısı "Önümüz Yaz"ı sevenlerinin beğenilerine sunacak olan Simge Sağın, arkadaşlarıyla birlikte tekne turuna çıktı.Simge Sağın tekne tatiline çıktı - Resim : 2


TEKNEDE TATİL POZLARI 


Ünlü şarkıcı, Ege'nin serin sularında bol bol denize girdi ve güneşlendi. 1,8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından tatil pozlarını paylaşmayı ihmal etmeyen Simge, "E ne zaman? Şimdi değilse..." notunu düştü.


Simge Sağın tekne tatiline çıktı - Resim : 3


'YİNE YAKTIN ORTALIĞI' 


Fit haliyle dikkat çeken Simge'ye takipçilerinden; "Bu nasıl bir güzellik", "Yine yaktın ortalığı", "Kraliçe", "Çok zarif" ve "Mükemmel" şeklinde övgü dolu yorumlar geldi.