Ünlü fenomen 60 bin doları vermezse başı derde girecek!

Sosyetik anne 60 bin doların peşine düştü! Fenomen hanımefendiyi arayıp parayı geri istedi. Bu paranın geri verilip verilmeyeceği ise merak konusu oldu.

Ünlü fenomen 60 bin doları vermezse başı derde girecek!

Geçtiğimiz haftaki köşe yazımda Türkiye'de en önemli ailelerinden birinin sosyetik oğlu ile fenomen bir hanımefendi ile arasındaki diyaloğu yazmıştım. Eski sevgilisinden 60 bin dolarlık saati isteyen iş insanı, saati geri alabilmek için parası ödemiş ve öyle geri alabilmişti. Tabii bu yazı sonrası herkes bu fenomenim kim olduğunu çokça merak etti. Fakat bana iş insanının ailesi ulaştı.

'Gerçekten parayı verip saati öyle mi almış?' diye... Ben de 'Bu olayın muhatabı oğlunuz onunla konuşun' dedim ve telefonda böyle bir konuşma geçti aramızda...

Yani anlayacağınız aile parayı verdiğini bilmiyormuş. Benim yazımdan sonra bu olayın doğru olduğunu öğrenince bu fenomen hanımefendiden 60 bin doları istemişler.

PARAYI VERECEK Mİ?

Tabii bu fenomen hanımefendi bayram tatilinde olduğu için telefonda "Peki" deyip kapatmış.

Bakalım tatil dönüşü 60 bin doları verecek mi? Ben de merak içindeyim. Tabii iş insanın ailesiyle şöyle bir konuşma oldu aramızda... Eğer oğlunun verdiği parayı geri alamazlarsa suç duyurusunda bulunacaklarmış.

Tabii iş resmiyet kazanacağı için, ben de sizlere suç duyuruları ile birlikte kim olduğunu açıklayacağım bu çok önemli fenomenin. 

TAKVİM GAZETESİ'NDEN UFUK ÖZCAN'IN YAZISININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!...