Çağla Şıkel sevgilisi Nail Gönenli'nin emrinde! Bir sözüne 750 bin TL ödedi!

Genç avukat Nail Gönenli ile tutkulu bir birliktelik yaşayan Türkiye Eski Güzeli Çağla Şıkel, Gönenli'nin isteğiyle hiç düşünmeden 750 bin TL ödedi.

Çağla Şıkel sevgilisi Nail Gönenli'nin emrinde! Bir sözüne 750 bin TL ödedi!

Geçtiğimiz yıllarda tutkunu olduğu Bodrum'u bırakıp rotasını Çeşme'ye çeviren Çağla Şıkel, 2023 sezonu için de kararını verdi.Çağla Şıkel sevgilisi Nail Gönenli'nin emrinde! Bir sözüne 750 bin TL ödedi!


Son haftalarda avukat Nail Gönenli ile dolu dizgin bir aşk yaşayan ünlü model, sevgilisinin de isteğiyle tercihini yine Çeşme'den yana yaptı.


Çağla Şıkel sevgilisi Nail Gönenli'nin emrinde! Bir sözüne 750 bin TL ödedi! - Resim : 2

OĞULLARI HEP YANINDA

Takvim Gazetesi'nin haberine göre 2022 yazında özel havuzlu bir villayı sezonluk 675 bin TL'ye kiralayan Çağla Şıkel, bu sezon da yine çocuklarının rahatını düşünüp havuzlu ve denize yakın bir villa tercih etti.Çağla Şıkel sevgilisi Nail Gönenli'nin emrinde! Bir sözüne 750 bin TL ödedi! - Resim : 3


Ünlü model, konuşulanlara göre sezonluk kirasını peşin ödediği villa için de 750 bin TL ödeme yaptı.Çağla Şıkel sevgilisi Nail Gönenli'nin emrinde! Bir sözüne 750 bin TL ödedi! - Resim : 4Çocukları ve annesiyle yazın keyfini burada sürecek olan güzel model, Alaçatı'da evi olan sevgilisi Gönenli ile de daha rahat görüşme imkanı bulacak...