Cansu Özlevi: "Kocam hem aldatıyor hem de dövüyor"

Modacı Cansu Özlevi, işadamı eşi Yosi Özlevi hakkında şok iddialarda bulundu: "Beni defalarca aldatan kocam 5 aydır da en yakın arkadaşım İpek Esmer’le beraber. Evliliğim boyunca hem aldatıldım hem dayak yedim"

Cansu Özlevi: "Kocam hem aldatıyor hem de dövüyor"

Sosyete dünyası şokta!

Sabah Gazetesi'nden Evren Abdullahoğlu'nun haberine göre modacı Cansu Özlevi, geçtiğimiz aylarda eşi Yosi Özlevi'den şiddet gördüğü iddiasıyla boşanma davası açmıştı. Ancak bir çocukları bulunan ikili, Yosi Özlevi'nin ısrarları sonucu evliliklerine ikinci bir şans vermişti. Ancak eşinin iddiasına göre Yosi Özlevi, bu süreçte eşini aldatmaya devam etti.

Daha önce adı Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil ile anılan Özlevi, iddiaya göre bu kez de eşinin en yakın arkadaşıyla ilişki yaşamaya başladı. Cansu Özlevi, evine girip çıkan, birlikte tatil yaptıkları, kızının "Teyze" diye hitap ettiği hostes İpek Esmer'le beraber.


Cansu Özlevi: "Kocam hem aldatıyor hem de dövüyor"

İkilinin 5 aydır yasak aşk yaşıdığı öne sürülüyor.

Ünlü modacı, olayı bir hafta önce öğrendiğini teknede parti veren eşi Yosi ile yakın dostu İpek'in görüntülerini görünce büyük şok yaşadığını söylüyor.

Hatta arkadaşını arayıp "Eşimle birlikte partiye katılmışsınız" diye sorduğunu ama elinde görüntüler olmasına rağmen arkadaşanın durumu yalanlayarak kendisine yalan söylediğini belirtti.

Eşinin daha önce de sürat motoruyla giderken kendisini denize atmaya çalıştığını iddia eden Özlevi, mahkemenin yolunu tuttu.Cansu Özlevi: "Kocam hem aldatıyor hem de dövüyor" - Resim : 2

Cansu Özlevi, darp raporlarını, fotoğrafları dava dosyasına eklediğini belirtti.