"Kızılcık Şerbeti" oyuncuları kurtlarını döktü

İzzet Pinto’nun kurucusu olduğu Global Agency’nin cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin başarısının şerefine Cannes’da düzenlediği partinin yankıları devam ediyor.

"Kızılcık Şerbeti" oyuncuları kurtlarını döktü

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Faruk Turgut’un patronu olduğu Gold Film imzalı Kızılcık Şerbeti dizisinin yıldızları yılın yorgunluğunu Fransa’nın Cannes şehrinde attı.

İzzet Pinto’nun Martinez Otel’de organize ettiği renkli partide Barış Kılıç modacı Yakup Şahin’in özel dikim takım elbisesini giyerken dizinin Fatih’i Doğukan Güngör’ün stil danışmanlığını bu alanın en iyisi olan Başak Dizer yaptı. 

Evrim Alasya, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç, Müjde Uzman, Sıla Türkoğlu ve Feyza Civelek’ten oluşan 6 kadın oyuncu da dünyaca ünlü modacımız Zeynep Kartal’ın imza attığı kostümleri giydi.

"Kızılcık Şerbeti" oyuncuları kurtlarını döktü


Whitney Houston Müzikali’nin solistlerinden Silvia Dias ile Ceyda Mazalto’nun sahne aldığı ve oldukça eğlenceli geçen partide oyuncular gece boyunca gönüllerinde eğlendi.


"Kızılcık Şerbeti" oyuncuları kurtlarını döktü - Resim : 2


Araları bir süredir limoni olan dizinin eski partnerlerinden Sıla Türkoğlu ile Doğukan Güngör’ün aralarındaki buzları eritip arkadaşlıklarına kaldıkları yerden devam etmesi de partinin dikkat çeken detayları arasındaydı.

Barış Kılıç önceki gün Türkiye’ye dönüp Seferihisar’da ailesi ve arkadaşlarıyla bayram tatiline devam etti.

Cannes tatilini bir gün daha uzatan ve bir arkadaşında kalan Doğukan Güngör dün İstanbul’a döndü. 

Müjde Uzman önceki gün Cannes’dan dönerken Evrim Alasya ile Sıla Türkoğlu ise Nice’e geçerek Fransa’da birkaç gün daha kalmaya karar verdi.


"Kızılcık Şerbeti" oyuncuları kurtlarını döktü - Resim : 3


Tatile doyamayan ikili Fransa’dan paylaşımlarda bulunmayı sürdürüyor.