Gökay Kalaycıoğlu


Bayhan Gürhan'dan duygulandıran açıklamalar
Bayhan Gürhan'dan duygulandıran açıklamalar 'Popstar' yarışmasıyla tanınan Bayhan Gürhan, çocukluğunda yaşadığı zorlukları anlattı.
Gökçe Kırgız: "Düğünlerde köçek gibi dans ederdim"
Gökçe Kırgız: "Düğünlerde köçek gibi dans ederdim" Şarkılarıyla sık sık adından söz ettiren Gökçe Kırgız, Gökay Kalaycıoğlu'nun sunumuyla 360 TV'de yayınlanan "360 Derece" programına konuk oldu.
Nadide Sultan'dan olay yaratacak itiraflar
Nadide Sultan'dan olay yaratacak itiraflar Ünlü şarkıcı Nadide Sultan, aile hayatı hakkında şaşırtan açıklamalarda bulundu.
"Harika Avcı siroza yakalandı" iddiası
"Harika Avcı siroza yakalandı" iddiası Uzun süredir gözlerden uzak olan Harika Avcı'nın sağlık sorunlarıyla boğuştuğu söyleniyor.
Nil Burak: "Nükhet Duru sahne kostümümü parçaladı"
Nil Burak: "Nükhet Duru sahne kostümümü parçaladı" Sanatçı Nil Burak, konuk olduğu yayında meslektaşı Nükhet Duru ile ilgili konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Selçuk Ural: "Hakan Ural tek gecelik ilişkinin ürünü"
Selçuk Ural: "Hakan Ural tek gecelik ilişkinin ürünü" Selçuk Ural, konuk olduğu bir programda skandal açıklamalarda bulundu. Oğlu Hakan Ural ile ilgili "Çok çapkındım, bir gece bir bayanla beraber oldum.." dedi.
Ege'nin "Yaz Aşkım" şarkısı hakkındaki gerçek yıllar sonra ortaya çıktı!
Ege'nin "Yaz Aşkım" şarkısı hakkındaki gerçek yıllar sonra ortaya çıktı! Ege, "Yaz Aşkım" şarkısının izinsiz şekilde Yunanistan'da kullanıldığını söyleyerek hukuki süreç hakkında ilk kez açıklamada bulundu.