Burcu Esmersoy depremzede aileyi dayalı döşeli yeni evlerine yerleştirdi

Yaşadığımız asrın felaketi sonrası ağır bir depresyon geçiren Burcu Esmersoy, iyiliğe sarıldı... Güzel sunucu, Hataylı bir aileye kol kanat gerip onları Ankara’da dayalı döşeli yeni evlerine kavuşturdu.

Burcu Esmersoy depremzede aileyi dayalı döşeli yeni evlerine yerleştirdi

Zor günlerde iyiliğe sarılan Burcu Esmersoy, deprem bölgesine maddi yardımlarda bulundu.

Bölgeye yiyecek gönderen bir şirketin mutfağına da girip elleriyle yemekler pişirdi.

Ünlü sunucunun iyiliği bunlarla sınırlı kalmadı.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre büyük felaketi Hatay'da yaşadıktan sonra Ankara'daki bir otele yerleştirilen bir ailenin 15 Şubat itibariyle otelden çıkartılacaklarının haberini aldı.

Hemen bu aile için seferber olan Burcu Esmersoy, onlar için Ankara'da bir ev kiraladı, dayayıp döşedi.


Burcu Esmersoy depremzede aileyi dayalı döşeli yeni evlerine yerleştirdi


Ailenin bir çocuğunun okula yerleşip diğerinin ise online eğitime devam ettiğini söyleyen Burcu Esmersoy, önceki akşam Hataylı aileyle yeni evlerindeki ilk akşamlarında buluştu.


Burcu Esmersoy depremzede aileyi dayalı döşeli yeni evlerine yerleştirdi - Resim : 2


Haftalar sonra Instagram'a bu yemekte çekilmiş bir fotoğrafla dönen Burcu Esmersoy, "Onlar yeni evlerinde huzurla ilk uykularını uyumadan benim için hayat çok paylaşılacak bir gerçeklikte olmayacaktı" diyerek ekledi:

"Ankara artık onların yeni memleketi oldu. Bu akşam dualarınızda onlar da olsun isterim. Yeni evlerinde güzel bir akşamla yeniden başlıyor hayat. Artık onlar da benim ailem."Burcu Esmersoy depremzede aileyi dayalı döşeli yeni evlerine yerleştirdi - Resim : 3