Eda Ece saniyede 20 bin lira kazanıyor

Instagram'da 7 milyon takipçisi olan güzel oyuncu, sosyal medyayı gelir kapısı haline getiren ünlüler kervanına katıldı. Eda Ece, kendi kullanmadığı hiçbir ürünün de reklamını yapmamaya özen gösteriyor.

Eda Ece saniyede 20 bin lira kazanıyor

Şimdilerde uzun süredir aşk yaşadığı basketbolcu Buğrahan Tuncer ile 21 Haziran'daki düğünü için geri sayımda olan Eda Ece'nin rol aldığı 'Yasak Elma' dizisi de geçtiğimiz günlerde final yapmıştı.

Dizisiyle yakaladığı popülerlik sayesinde Instagram hesabında 7 milyon takipçisi olan güzel oyuncu, bugüne kadar sosyal medya hesabından reklam iş birlikleri yapmaktan uzak durmuştu.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre yoğun çekim temposunun bitmesiyle son haftalarda Instagram'ı gelir kapısı haline getiren Eda Ece, markaların da peşinden koştuğu bir isim haline geldi.Eda Ece saniyede 20 bin lira kazanıyor

Özellikle kadınların her adımını yakından takip ettiği güzel oyuncu, Instagram hesabından reklam yapması karşılığında talep ettiği iddia edilen ücretiyle rekor kırdı.

15 saniyelik hikayede reklam yapması karşılığında 300 bin TL aldığı konuşulan Eda Ece, böylece saniyede tam 20 bin TL kazanmış oluyor.

İKİNCİ SIRADA BURCU VAR

Güzel oyuncuyu ise 15 saniyelik hikayesinden yaptığı iş birlikleri karşılığında 200 bin TL alan Burcu Esmersoy takip ediyor.


Eda Ece saniyede 20 bin lira kazanıyor - Resim : 2