Apple


Apple'dan birçok kullanıcıyı etkileyecek karar!
Apple'dan birçok kullanıcıyı etkileyecek karar! Avrupa Birliği'nde yasalaşan tek tip USB-C şarj girişi kararı ile ilgili Apple'dan bir açıklama geldi.
Apple'dan temiz enerji atağı!
Apple'dan temiz enerji atağı! Apple, karbon kullanımını azaltmak ve iklim değişikliğiyle mücadele etmek için temiz enerji yatırımlarını artırdığını açıkladı.
Apple’dan yazılımcılara 100 milyon dolarlık destek!
Apple’dan yazılımcılara 100 milyon dolarlık destek! Apple yeni bir yazılımcı destek programı başlattı. App Store geliştiricilerinin açtığı dava sonrasında 100 milyon dolar dağıtacak.
Apple'da tasarımlar baştan sona değişebilir!
Apple'da tasarımlar baştan sona değişebilir! Apple, son zamanlarda özellikle iPhone tasarımları nedeniyle sık sık eleştiriye maruz kaldı. Arka kameraların yerlerinde değişiklik yapılmaması ve iPhone SE serisindeki telefonların hala çentikli olması nedeniyle tasarımlar tartışma odağındaydı.
Elon Musk iddialı: "Tesla, Apple’dan daha değerli olacak!"
Elon Musk iddialı: "Tesla, Apple’dan daha değerli olacak!" Elon Musk açıklamalarıyla gündemde yer almaya devam ediyor. Musk, açıklamasında Tesla'nın Apple'dan daha değerli olabileceğini söyledi.
Apple, iris tarama dönemine geçiş yapıyor
Apple, iris tarama dönemine geçiş yapıyor Apple AR/VR gözlüğü kimlik tanıma ve parola gibi güvenlik önlemleri için iris tarama desteğine sahip olacak.
Google şifreyi kaldırıyor!
Google şifreyi kaldırıyor! Google passkey ile şifresiz döneme geçiş yapıyor. Android uygulamalarına ve Chrome'daki web sitelere şifresiz girilebilecek.