Apple


Apple'dan flaş güncelleme: Pil ömrü 60 saate çıktı!
Apple'dan flaş güncelleme: Pil ömrü 60 saate çıktı! Apple Watch Ultra, watchOS 9.1 güncellemesi ile pil ömrü konusunda rekor kırıyor. 60 saate varan kullanım süresi geliyor.
Apple'dan NFT dünyasına ağır darbe!
Apple'dan NFT dünyasına ağır darbe! App Store, NFT platformları için giderek zor bir alan haline geliyor. Apple, yeni yaptırımlarını duyurdu.
Spotify ücretli abone sayısı ile beklentileri aştı
Spotify ücretli abone sayısı ile beklentileri aştı Müzik akış devi Spotify, 2022'nin üçüncü çeyreğindeki ücretli abone sayısını açıkladı. Şirket, tahmininden daha fazla kullanıcıya sahip.
Apple'dan birçok kullanıcıyı etkileyecek karar!
Apple'dan birçok kullanıcıyı etkileyecek karar! Avrupa Birliği'nde yasalaşan tek tip USB-C şarj girişi kararı ile ilgili Apple'dan bir açıklama geldi.
Apple'dan temiz enerji atağı!
Apple'dan temiz enerji atağı! Apple, karbon kullanımını azaltmak ve iklim değişikliğiyle mücadele etmek için temiz enerji yatırımlarını artırdığını açıkladı.
Apple’dan yazılımcılara 100 milyon dolarlık destek!
Apple’dan yazılımcılara 100 milyon dolarlık destek! Apple yeni bir yazılımcı destek programı başlattı. App Store geliştiricilerinin açtığı dava sonrasında 100 milyon dolar dağıtacak.
Apple'da tasarımlar baştan sona değişebilir!
Apple'da tasarımlar baştan sona değişebilir! Apple, son zamanlarda özellikle iPhone tasarımları nedeniyle sık sık eleştiriye maruz kaldı. Arka kameraların yerlerinde değişiklik yapılmaması ve iPhone SE serisindeki telefonların hala çentikli olması nedeniyle tasarımlar tartışma odağındaydı.