Apple


Apple'da tasarımlar baştan sona değişebilir!
Apple'da tasarımlar baştan sona değişebilir! Apple, son zamanlarda özellikle iPhone tasarımları nedeniyle sık sık eleştiriye maruz kaldı. Arka kameraların yerlerinde değişiklik yapılmaması ve iPhone SE serisindeki telefonların hala çentikli olması nedeniyle tasarımlar tartışma odağındaydı.
Elon Musk iddialı: "Tesla, Apple’dan daha değerli olacak!"
Elon Musk iddialı: "Tesla, Apple’dan daha değerli olacak!" Elon Musk açıklamalarıyla gündemde yer almaya devam ediyor. Musk, açıklamasında Tesla'nın Apple'dan daha değerli olabileceğini söyledi.
Apple, iris tarama dönemine geçiş yapıyor
Apple, iris tarama dönemine geçiş yapıyor Apple AR/VR gözlüğü kimlik tanıma ve parola gibi güvenlik önlemleri için iris tarama desteğine sahip olacak.
Google şifreyi kaldırıyor!
Google şifreyi kaldırıyor! Google passkey ile şifresiz döneme geçiş yapıyor. Android uygulamalarına ve Chrome'daki web sitelere şifresiz girilebilecek.
Apple çalışanları Avustralya’da greve gidiyor
Apple çalışanları Avustralya’da greve gidiyor Son dönemde tüm dünyada yaşanan ekonomik belirsizlik, dev şirketleri zora sokuyor. Apple çalışanları, bazı bölgelerde grev kararı alıyor.
Avrupa Birliği, Type-C girişi için son tarihi verdi
Avrupa Birliği, Type-C girişi için son tarihi verdi Avrupa Birliği Parlamentosu yaptığı basın açıklaması ile markaların Type-C girişine geçiş yapması için son tarihi verdi.
Apple CEO’su Tim Cook eğitim verilmesi gereken “evrensel dili” açıkladı
Apple CEO’su Tim Cook eğitim verilmesi gereken “evrensel dili” açıkladı Apple CEO'su Tim Cook, verdiği röportaj sırasında okullarda eğitimi verilmesi gereken dili söylerken, evrensel dil olduğunu da belirtti.