Simge ile Icardi'nin 'Aşkın Olayım' flörtüne Wanda Nara ne diyecek?

Neredeyse her ay adı farklı bir Türk güzelle anılan Mauro Icardi, bu kez şarkıcı Simge Sağın'ı yakın markaja aldı.

Simge ile Icardi'nin 'Aşkın Olayım' flörtüne Wanda Nara ne diyecek?

Hem kariyeri hem de özel hayatı ile adından söz ettiren Galatasaray'ın forveti Icardi, attığı gollerden sonra stadyumda çalan 'Aşkın Olayım' şarkısıyla adeta bütünleşti. 


Simge ile Icardi'nin 'Aşkın Olayım' flörtüne Wanda Nara ne diyecek?


Simge Sağın'a ait olan bu şarkı, tüm Galatasaraylı taraftarlarından diline pelesenk oldu. Arjantinli golcü, sosyal medya hesabından şarkıyı seslendiren Simge Sağın'ı etiketleyip paylaşım yaparken güzel popçudan jet hızıyla cevap geldi.Simge ile Icardi'nin 'Aşkın Olayım' flörtüne Wanda Nara ne diyecek? - Resim : 2


Ünlü sanatçı, İcardi'nin paylaşımını alıntılayıp kalp emojisiyle kendi hikayesine ekledi. Daha sonra ise Simge ile Icardi, sosyal medyada birbirlerini takip etmeye başladı.


Simge ile Icardi'nin 'Aşkın Olayım' flörtüne Wanda Nara ne diyecek? - Resim : 3


Beşiktaş'ı tutan Sağın, Galatasaraylı taraftarların da gözdesi oldu. Takvim Gazetesi'nin haberine göre Instagram hesabından Beşiktaş'ı takip eden güzel şarkıcının, Icardi'nin kendisini takibe almasından sonra Beşiktaş'ı takipten çıkarması sosyal medyada gündem oldu.


Simge ile Icardi'nin 'Aşkın Olayım' flörtüne Wanda Nara ne diyecek? - Resim : 4


Bu gündemin ardından gözler geçtiğimiz günlerde "İcardi hala benim kocam" diyen Wanda Nara'ya çevrildi.

Simge ile Icardi'nin 'Aşkın Olayım' flörtüne Wanda Nara ne diyecek? - Resim : 5


Reklam peşinde koşan yenge, yeni çıkardığı yüz serumuna "İstanbul" adını verirken Icardi üzerinden de reklam yapmaya başladı. İcardi'nin "Susuz dudaklar?" paylaşımına, "Nemlendiren ve doğal bir ton bırakan rujumu öneriyorum?" yorumu yapan Wanda Nara, güldürdü.