Usta gazeteci açıkladı! Wanda Nara löseminin pençesine mi düştü?

Arjantinli model Wanda Nara'nın sağlık durumu, son gelen lösemi iddialarıyla gündeme geldi. Eşi Mauro Icardi'nin de endişeli olduğu belirtilen Nara için henüz kesin bir teşhis konulmuş değil.

Usta gazeteci açıkladı! Wanda Nara löseminin pençesine mi düştü?

Arjantin medyasından, ünlü model ve futbolcu Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara’nın sağlık durumu hakkında korkutan bir haber geldi.

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre Arjantinli gazeteci Jorge Lanata’nın Radio Mitre’deki programında belirttiği üzere, Nara’nın lösemi hastalığına yakalandığı iddia edildi.

Haberde, bu bilginin Nara’nın yakınlarından üç ayrı kaynağın doğruladığı belirtildi.


Usta gazeteci açıkladı! Wanda Nara löseminin pençesine mi düştü?


Nara, geçtiğimiz çarşamba günü karın ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırılmıştı.

Arjantinli gazeteci, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Artık kamuya mal olmuş ama hala gizli olan hastalığın kesin teşhisi için ilik biyopsisi yapılacak. Wanda’nın yakınlarından birkaçı, lösemi tedavisinde uzmanlaşmış Fundaleu merkeziyle iletişime geçti.”

MAURO ICARDI ENDİŞELİ

Gossipeame adlı internet sitesi de sosyal medya hesabından şunları yazdı:

“Wanda, şiddetli karın ağrısı nedeniyle Los Arcos’a getirildi, kan testlerinin sonuçları oldukça kötüydü ve tekrarlanması gerekiyordu. Mauro Icardi, çok endişeli bir şekilde onun yanındaydı…”Usta gazeteci açıkladı! Wanda Nara löseminin pençesine mi düştü? - Resim : 2


Şu anda resmi açıklama yapan tek kişi, Nara’nın babası Andres Nara oldu.

Andres Nara, kızının “rutin kontrol için, kendini kötü hissettiği ve durumunu bilmek istediği için” hastaneye gittiğini ve taburcu olduğunu belirtti.Usta gazeteci açıkladı! Wanda Nara löseminin pençesine mi düştü? - Resim : 3